sobota, 29 sierpnia 2015

♥ Year of the blog - THANK YOU! ♥

Kochani !
Dziś witam Was w nieco nietypowym poście na moim blogu, który - jak możecie wywnioskować po tytule - będzie dotyczył pierwszej rocznicy mojej działalności :).
Tak naprawdę sama nie wiem od czego mogłabym zacząć, ponieważ chciałabym powiedzieć Wam tak wiele, a tymczasem po prostu brakuje mi słów, aby to wszystko jakoś wyrazić.
Dobrze, a więc na początku bardzo chciałabym podziękować Wam - moim czytelnikom, za wszystko, co dla mnie robicie, a uwierzcie mi, że samym komentarzem czynicie mnie bardziej spełnioną w tym, co robię. Nawet jedna opinia wyrażona przez Was pod danym postem jest ogromną motywacją do dalszego pisania i sprawia, że na mojej twarzy od razu pojawia się uśmiech.
Dzisiejszy dzień jest dla mnie bardzo ważny oraz wyjątkowy i cieszę się, że mogę go obchodzić. To wszystko tak naprawdę zawdzięczam Wam, za co BARDZO DZIĘKUJĘ . Jesteście moją siłą, moim wsparciem, moim uśmiechem oraz szczęściem i wiedzcie, że odgrywacie w moim życiu arcyważną rolę. Dotąd pamiętam, jak przyszedł do mnie pierwszy mail ze zwykłą opinią na temat mojej osoby oraz bloga. Myślę, że do końca życia nie zapomnę tych ciepłych słów, które od Was otrzymałam. Jestem również dumna oraz wdzięczna osobom, które odważyły się napisać do mnie prywatnie. Nigdy nie sądziłam, że zakładając tą działalność poznam tak wiele niesamowitych osobowości, które zmienią mnie na lepsze :). DZIĘKUJĘ Wam za to .
Może i moje statystyki nie osiągają ogromnych wartości, ponieważ przez ten rok zaobserwowało mnie 47 osób, co w porównaniu do innych jest dość małą liczbą, ale ona rośnie w moim sercu, ponieważ wiem, że pomimo tego iż jest Was tak malutko to jednak jesteście ze mną, jak prawdziwa rodzina :'). Dziś nie wyobrażam sobie bez Was mojego życia, naprawdę.
Wybaczcie mi, że post jest nieco chaotyczny, ale po prostu nie potrafiłam skleić sensownego zdania, ponieważ jestem pełna emocji i w dodatku się popłakałam za szczęścia :'). Podsumowując choć wiem, że powtarzam to któryś raz z kolei - DZIĘKUJĘ Wam z całego serduszka za to, że po prostu jesteście . Kocham Was bardzo, skarby!W opisie bloga pojawiła się drobna zmiana dotycząca mojego wieku :3. Tak, tak, Julia - staruszka, ma już siedemnaście lat :). Moje urodziny były właściwie w połowie sierpnia, ale dopiero teraz pojawiła się modyfikacja tutaj.
Pamiętajcie, że ja cały czas jestem dostępna na moim mailu, a Wy możecie pisać do mnie nawet z najmniejszą błahostką. Nie gryzę, także śmiało :3. Mój mail: juliaczaikowska@wp.pl
Nie chciałam Was zanudzać dłuższą notką, choć chciałabym powiedzieć znacznie więcej, ale jestem przekonana, że jeszcze z Wami zostanę i okazji do podziękowań będzie co nie miara :).

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z WAS Z OSOBNA ♥♥♥!
KOCHAM WAS NAJMOCNIEJ NA ŚWIECIE ♥♥♥!

13 komentarzy:

 1. Gratuluję! :)

  rilseee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję:)
  Mam prośbę mogłabyś poklikać u mnie w linki http://truskawkowyswiat123.blogspot.com/2015/09/witajcie-dzisiaj-przygotowaam-dla-was.html ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Oby więcej takich rocznic! :D

  Zapraszam na mój blog - famuart
  Dopiero zaczynam, mam nadzieję, że wpadniesz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy rok bloga to bardzo wyjątkowa okazja. Pamiętam swój. A już w styczniu minął dwa lata jak go prowadzę! Serdecznie zapraszam na przegląd 832 stonnicowego (najważniejszego w roku) wrześniowego numeru Vogue USA z Beyoncé na okładce. Będą sesje, dużo pięknych kampanii reklamowych i newsów ze świata mody, kultury i sztuki!
  www.gabriel-data.blogspot.com - MY BLOG
  Fashion Projects

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ! Rok bloga to już poważna sprawa ! <3 Rok ciężkiej pracy,zmian <3
  Ja w tym roku będę miala już 2 rocznicę :)
  mercy-rose.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. lepiej mieć paru prawdziwych czytających osób niż Bóg wie ile statystyk! GRATULUJĘ:) to tylko i wyłącznie Twoja zasługa pisząc tyle bloga i to jeszcze bardzo fajnie! :) Powodzonka Kochana na kolejne lata, Buziaki

  twoimioczami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę kolejnego roku! :*

  http://mikijiu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Congratulations on reaching this milestone!


  S.
  http://subhamrai.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. You are putting a good contain on this blog on regular basis. I like this. Have a look on my movies blog. Where I got 10000 visit per days after working 6 months on my blog http://guruofmovie.com. Hope you will enjoy my blog contain.

  OdpowiedzUsuń
 10. Good contain I have seen in your article. If anyone want to increase blog visitor traffic and income then get useful tips on http://24hoursseo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochanie czemu Cię tak długo nie ma? :(

  OdpowiedzUsuń