poniedziałek, 13 lipca 2015

♥ People who want to be - will be ♥

,, Ludzie, którzy chcą pozostać w Twoim życiu,
zawsze znajdą na to sposób "Obracamy się w otoczeniu pełnym przeróżnych osobowości. Poznajemy innych ludzi, zawieramy nowe znajomości, a nawet przyjaźnie na całe życie. Mamy przy sobie rodzinę oraz znajomych, czyli osoby, które są najważniejsze w życiu człowieka. Często nie potrafimy docenić tego, jak wielkie szczęście mamy, posiadając osoby najbliższe naszemu sercu tuż obok. Czasami los stawia nas w sytuacji, w której jesteśmy zmuszeni zerwać kontakt z bliskimi. Może to być chwilowa, a może to być radykalna rozłąka, która przekreśla wszelkie rodzaje kontaktu z drugą osobą. W zależności od tego, jak bardzo zależy nam na relacjach z tym człowiekiem, jesteśmy w stanie szukać jakiegokolwiek wariantu, który pozwoli odzyskać nam utraconą więź. Warto jest więc wiedzieć, czy tej osobie zależy na tym równie mocno jak nam.

Ludzie, którzy chcą pozostać w Twoim życiu 

Każdy z nas ma przy sobie osobę, za którą skoczyłby w ogień, osobę, która jest najbliższa naszemu sercu. Takiego kogoś nazywa się przyjacielem bez względu na to czy jest to mama, czy osoba, której nie widzieliśmy na oczy jeszcze nigdy. To człowiek, któremu bezgranicznie ufamy, któremu jesteśmy w stanie powiedzieć o wszystkim, który nawet wtedy, gdy nie będzie mógł być przy naszym boku, znajdzie sposób na to, aby pozostać z nami nie tylko mentalnie, ale również, aby utrzymać tę silną więź "na odległość". W takiej sytuacji trzeba mieć pewność, że obok siebie mamy osobę, która zdobędzie się na to, aby za wszelką cenę zostać w naszym życiu, ponieważ tylko ktoś taki jest godny naszego zainteresowania. Bez względu na dzielące Was kilometry, przyjaciel wynajdzie patent na to, aby nadal się kontaktować. Natomiast osoba patrząca na wszystko przez pryzmat nowego otoczenia, któro równać się będzie z odnalezieniem innego powiernika, na pewno nie jest prawdziwym przyjacielem. Pozwalajmy więc tylko na to, aby w naszym życiu pozostawali ludzie, którzy naprawdę tego chcą.


Zawsze znajdą na to sposób

Tak jak już wspominałam, czasami los potrafi płatać figle i drwić sobie z nas, stawiając jednocześnie w przykrej sytuacji. Na szczęście z każdej złej okoliczności można znaleźć trafne wyjście. Kiedy realia są na tyle bezwzględne, że rozdzielają dwie bliskie sobie osoby, to my musimy wyjść im na przekór i pokazać, że kilometry nie mają znaczenia. Dzisiaj technologia poszła na przód i na każdym kroku możemy spotkać coraz to nowy program bądź portal społecznościowy. Możliwość kontaktu jest bardzo łatwa, niczym nie utrudniona. Innym rodzajem są odwiedziny siebie na wzajem, jeszcze innym zwykłe telefonowanie do drugiej osoby. Jest naprawdę wiele możliwości tylko trzeba je po prostu znaleźć. Ważne jest to, aby obydwie strony chciały tej dalszej styczności. Pamiętajcie, że nawet z najgorszych sytuacji jest jakieś wyjście, a osoby, które będą jego łaknęły, zawsze je znajdą.


Coś ode mnie 

W życiu spotkałam wiele fałszywych ludzi, nie raz "przejechałam się" na "przyjaźni", a nigdy nie dostrzegałam, że to przy sobie mam najważniejsze osoby. Przeprowadzając się do innego miasta, po tych wszystkich problemach, musiałam zostawić za sobą naprawdę sporo rzeczy. W obecnym miejscu zamieszkania mam prawdziwą przyjaciółkę, chłopaka, znajomych oraz rodziców, czyli wszystkich ludzi, którzy są mi potrzebni do szczęścia. Niestety los sprawił również, że musiałam rozstać się z pewnymi osobowościami. Jedną z nich była moja kuzynka, która zastępowała mi rodzeństwo, którego nigdy nie miałam. Rozdzieliły nas właśnie kilometry, a to wszystko za sprawą studiów, na które się wybrała, tym samym oddalając nas od siebie o tysiąc pięćset kilometrów. Czy utrzymujemy kontakt? Oczywiście, że tak :)! I właśnie dzięki temu wiem, że jest ona osobą wartą mojego zaufania, mojej miłości oraz nawet trwogi i płaczu. Dla nas droga nie ma znaczenia, najważniejsza jest ta więź, która nas łączy. Wiem, że choćby nie wiadomo ile nas od siebie dzieliło my wciąż będziemy mieli ze sobą styczność. I to właśnie jest przyjaźń. Zwracajcie więc uwagę na to, w jaki sposób traktują Was przyjaciele. Gdy są oni tymi prawdziwymi to wiedzcie, że nic nie będzie w stanie Was rozdzielić. Wyjście z sytuacji jest zawsze, a kilometry to w tych czasach nic takiego. Nawet jeśli będziecie rozdzielani siłą to i tak wyszukacie metodę, aby odnaleźć drogę do siebie. Patrzcie również na osoby, które macie obok, ponieważ to właśnie one mogą okazać się tymi prawidłowymi. Ludzie, którzy będą chcieli uczestniczyć w Waszym życiu zawsze znajdą na to sposób.

Odległość nie znaczy nic, gdy ktoś znaczy dla Ciebie wszystko Moje spóźnienie wynosi 40 minut, więc przepraszam Was za nie. Mam nadzieję, że mi wybaczycie, hyhy :).
Dziś notka bardziej teoretyczna oraz zawierająca elementy opisowe z mojego życorysu, aniżeli motywująca, lecz mam nadzieję, że również Was się spodoba.
Teraz postaram się dodawać posty regularnie, aczykolwiek zobaczę, czy pozwolą mi na to wakacyjne wyjazdy. Teraz natomiast nie chcę się na nich skupiać. Kiedy będę poinformowana w stu procentach, wtedy przekażę Wam informacje.
Zapraszam na mojego maila: juliaczaikowska@wp.pl
Kocham Was bardzo mocno, skarby . Trzymajcie się!

Czy macie takie osoby, którym możecie bezgranicznie ufać?
Jak wiele razy się na kimś zawiedliście?
Zgadzacie się z tezą postawioną w poście?

36 komentarzy:

 1. Kilka razy przejechałam się już niestety na "przyjaźni", jednak posiadam osoby, którym mogę ufać. :)
  Zdecydowanie się zgadzam: "Odległość nie znaczy nic, gdy ktoś znaczy dla Ciebie wszystko."♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiele razy zawiodłam się na ludziach, ale nie poddaję się. Zawsze zostaje przy mnie ktoś na kogo mogę liczyć. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam takie osoby, którym mogę ufać, chodź spotkałam również fałszywe przyjaźnie. Pozdrawiam!

  + Zapraszam do mnie na nowego posta i proszę o kliknięcie w link rzeczy: lublins.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. I like your blog!
  Would you like to follow each other?
  Let me know at my page:)

  xoxo

  http://nastyadeutsch.blogspot.ru/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiadomo są różnego rodzaju upadki , ale najważniejsze żeby się nie poddawać.
  Ja mam osoby , którym mogę zaufać ;)
  Wiele wartości zamknęłaś w tym poście ;3
  http://definition-of-dreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. niestety los bywa przewrotny... ciekawy post!
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oi linda!
  Gostei muito de conhecer o seu blog e amei este post
  Eu estou achando que ele é muito estiloso, tem uma visualização muito bonita e é cheio de informação útil.
  Dé uma passadinha no meu blog, você vai adora ele tanto quanto eu adorei o seu.
  Se gostar, me siga. Mas se você não gosta.......
  ME SIGA mesmo assim!!! rsrsrs
  Beijokas!!!!!

  http://viciadasemlivros911.blogspot.com.br

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten cytat na początku jest świetny i dużo w nim prawdy! Oj tak przyjaciel to naprawdę ktoś bliski każdej osobie, szkoda, że coraz częściej ciężej o te prawdziwe przyjaźnie :/ chociaż jak wspomniałaś: każdy ma kogoś takiego w życiu albo na pewno znajdzie! Współczuję, że musiałaś zostawić swoją kuzynkę, ale cieszę się, że mimo wszystko utrzymujecie kontakt i nadal łączy Was tak mocna więź :)
  Pozdrawiam!
  [klik]

  OdpowiedzUsuń
 9. Tak wiele razy ludzie mnie zawiedli... Ale nie mozna sie zalamywac bo zycie jest na to za krotkie :)
  Pozdrawiam! Laura z bloga
  (klik!)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam ten cytat. Miałam wiele przyjaciół, bardzo bliskich którzy byli ze mną w każdej chwili. Niestety z połową już nie rozmawiam, to się stało tak nagle że nawet nie wiem kiedy. Przykre ale tak już jest ;c

  Zapraszam do mnie, poklikasz w linki u mnie w poście? Serdecznie dziękuję.
  http://world-of-sandra-anna.blogspot.co.uk/2015/07/dresslink.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja po pewnych sytuacjach nie za bardzo ufam ludziom :/
  yelloow-book.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja równiez wiele razy 'przejechałam się na przyjaźni', ale mam nadizeję, ze to sie wiecej razy nie powtórzy! :)

  Czy mogłabyś polikac w linki w tym poście?:) ----->KLIK!
  ZAPRASZAM NA WAKACYJNY KONKURS! :) ----->KLIK!

  OdpowiedzUsuń
 13. Such a sweet post!
  I really like your blog, would you like to follow each other? :)

  Caro x

  http://nilooorac.blogspot.de/

  OdpowiedzUsuń
 14. ja również nie raz miałam taką sytuację że przyjaciele się ode mnie odwracali ale dzięki temu wiedziałam na kim zawsze mogę polegać :)  kadziaablog♥KLIK

  OdpowiedzUsuń
 15. Ja już na szczęście znalazłam swoich prawdziwych przyjaciół :)
  ❤ blog

  OdpowiedzUsuń
 16. niby mam ,ale zawsze obawiam się czy na pewno mogę zaufać tej osobie,bo już nie raz zostałam "zdradzona" . fajnie i ciekawie to napisałaś pozdrawiam :)
  http://szalonazduna23.blogspot.com/2015/07/wreath-sesja.html

  OdpowiedzUsuń
 17. Życie jest za krótkie, żeby myśleć o pomyłkach, trzeba iść dalej :)
  MÓJ BLOG :)

  OdpowiedzUsuń
 18. jeej mądre słowa, świetny post.
  wiele razy się zawiodłam na ludziach...
  obserwuje i zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 19. Też kilka razy się przejechałam. Czasem lepiej zaufać komuś, kogo ledwo poznaliśmy, niż liczyć na tę samą osobę, która już nie raz nas zawiodła :)

  OdpowiedzUsuń
 20. ja już kiedyś mocno się zawiodłam, ale na szczęście tylko raz..
  mogłabym liczyć na wejście w banner dresslink u mnie na blogu?:) Mój Blog - klik! każdy komentarz, oraz obserwację oddaję!

  OdpowiedzUsuń
 21. Piękny naprawdę piękny post :)
  Mam taką osobę bardzo często na niektórych osobach się zawiodłem mimo że dalej się przyjaźnimy to ja nie moge mu niestety zaufać :/
  Pozdrawiam i obserwuje (jeśli mój blog ci się spodoba zapraszam do obserwacji )
  niebioeski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Fantastyczny post <3.
  Moja przyjaciółka jest osobą której mogę bezgranicznie ufać i nigdy się na niej nie zawiodę :).
  Pozdrawiam!
  magda.sara

  OdpowiedzUsuń
 23. Ja nie mam osoby ktorej ufam w 100%, sama nawet sobie w tylu nie ufam. Niestety ostatnio zawiodłam się na wielu bliskich osobach dlatego jestem bardzo mało ufną osobą mimo, że mam wiele bliskich osób dla ktorych dużo bym zrobiła!
  zapraszam ! http://queenxfangle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Ja zawiodłam się będąc w 5 klasie podstawówki na "przyjaciółkach" teraz z perspektywy czasu nauczyło mnie to że nie wszystkim powinno się ufać.
  ♥Different Diamond♥ <-- klik
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 25. bardzo prawdziwy cytat :)

  http://czillen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. Śliczne zdjęcia i ciekawe notki <3

  Coś czuję, że będę wpadała tu codziennie :3

  Zapraszam do mnie :*

  Wspólna Obserwacja :) ?

  http://believeinhimselfx33.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Moje zycie jest bardzo pokrecone, tak ze i znajomosci takie bywały :)

  www.ilonastejbach.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 28. Mega cytat :)
  Bardzo podoba mi się twój blog,będę tu zaglądać częściej <3
  Co powiesz na wspólną obserwację ? :)
  U mnie nowy wakacyjny post,zapraszam serdecznie :)
  Mój blog-KLIK ♥

  OdpowiedzUsuń
 29. Amazing paper dolls :)

  *XoXo
  - http://helenaprimeira.blogspot.com
  - https://www.youtube.com/watch?v=u8FHHl3dT3g
  - https://www.facebook.com/PrimeiraPanos?ref=hl

  OdpowiedzUsuń
 30. Przyjaciele odkrywają bardzo ważną rolę w życiu człowieka. Nie raz jest też tak, że nie zauważamy wokół siebie osób, którym na nas bardzo zależy. Post ten daje dużo do myślenia i zastanowienia się nad osobami którzy są wokół nas i tworzą część naszego życia. Jak tak przeglądam Twoje poprzednie posty to mają one w sobie coś takiego no ... wręcz magicznego. Piszesz je tak płynnie, a one oddają czytelnikowi (przynajmniej mi) takie uspokajające ale motywujące uczucia. Czekam na więcej i obserwuje.
  pozdrawiam :*
  zazustreet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 31. Mam jedną przyjaciółkę, której mogę ufać bezgranicznie. Pięknie napisany post :)

  matrelsy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Zgadzam sie z Tobą w 100$! Sama posiadam parę takich osób, dla których rzuciłabym sie w ogień bez zastanowienia. Jeszcze 2 lata temu posiadałam inne towarzystwo, lecz gdy tylko się oddaliliśmy nie palili sie zbytnio do tego, aby ten kontakt dalej utrzymywać. Byłam im obojetne i.. zbędna. Teraz mam swoich przyjaciół i rodzinę, d;a których byłabym wstanie zrobić dosłownie wszystko, a oni dla mnie. Bardzo ładny i pouczający post. Świetnie piszesz, masz wielki talent.
  Zapraszam do siebie. Było by mi badrzo miło gdybyś skomentowała.
  http://wiktooria-blog.blogspot.com/2015/07/not-much-to-be-happy.html

  OdpowiedzUsuń
 33. Masz ciekawy blog, naprawdę! :) Będę wpadać częściej, bo warto!

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ♥ Poklikasz w ostatnim poście? W zamian cię zaobserwuję :)
  *TUTAJ*

  OdpowiedzUsuń
 34. Swietny pomysl :) zapraszam do mnie :) http://olivjebyoliwia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Bardzo lubię twój sposób pisania, jest taki ciepły, pełen uczucia do tego, co robisz.
  Każdy z nas ,miał chyba taką sytuację, że za wcześnie komuś zaufał, za wcześnie nazwał przyjacielem. Na szczęście z czasem udaje się znaleźć "tych właściwych" ludzi. <3
  ~ szanela.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń